Aracınız genç kalsın

Aracınızı en iyi şekilde korumak ve ilk günkü ışıltısını geri getirmek için, size Renault estetik koruma paketlerini tavsiye ediyoruz. Renault estetik ile uzmanlarımız tarafından geliştirilen eşsiz bir formülden faydalanır ve aracınıza yenilikçi tam koruma garantisi sağlarsınız.

Dış estetik koruma paketi

Aracın dış aksamını oluşturan çamurluklar, jantlar, camlar ve aynalar temizlenir ve boya koruma uygulaması ile boyanın dış etkenlere karşı uzun süreli korunması sağlanır.

İç estetik koruma paketi

Aracın içi, yer ve tavan döşemeleri, koltuklar, paspaslar, kapı içleri, havalandırma ızgaraları ve torpido temizlenir, döşeme koruma uygulaması ile döşemeler lekelere karşı korunur.

Motor estetik paketi

Zamanla aracın motor bölgesindeki parçaların aşınmasına neden olan yağ, katran ve kirler temizlenir. Motor koruma ürünü ile özel aksam ve motorunuz koruma altına alınır.

Full estetik koruma paketi

Aracın detaylı iç ve dış temizliği, motor koruma, döşeme ve boya koruma uygulamalarını içeren komple uygulama paketidir. Aracın çamurluk ve jantları detaylı temizlenir; zift ve yağ lekelerinden arındırılır. Tavan, koltuk ve yer döşemeleri temizlenir. Deri döşemeler için özel ürünler kullanılır. Motor bölümü temizlenip koruma altına alınır. Boya ve Döşeme Koruma uygulamaları yapılır.

Yeni araç boya koruma paketi

Yeni araçlar; hava şartları, toz ve güneş ışınlarının zararlarına karşı korumaya alınır.

Yeni araç döşeme koruma paketi

Yeni araçların döşemeleri kalıcı leke ve kirlere karşı koruma altına alınır.

Yeni araç full estetik koruma paketi

Yeni araçların hem boya hem de döşemelerinin koruma altına alınmasını içerir.

Ultimate elmas koruma paketi

Aracınızın tüm dış ve iç yüzeylerini dış etkenlerden yıllar boyunca korur, yıllık bakım gerektirmeden aracınız ilk günkü ışıltısıyla parlar.

Ön cam su kaydırıcı

Renault estetik ön cam su kaydırıcı kötü hava koşullarının etkilerini azaltarak, size net bir görüş kazandıracak nano teknolojik bir cam bakım uygulamasıdır. Suyun ön camınızdan akarak gitmesini sağlar. Bu sayede kötü havalarda, yağmurda, karda şöförün görüş alanını arttırır, sürüş güvenliği sağlar ve silecekleriniz daha uzun süre dayanmasına yardımcı olur.

Alt darbe koruma ve ses yalıtımı

Aracınızı alttan darbelere karşı korurken, içerisinin daha sessiz olmasını sağlar.

Aracınız her zaman genç kalsın. Aracınızı en iyi şekilde korumak ve ilk günkü ışıltısını geri getirmek için, size Renault estetik koruma paketlerini tavsiye ediyoruz.

Renault estetik ile uzmanlarımız tarafından geliştirilen eşsiz bir formülden faydalanır ve aracınıza yenilikçi tam koruma garantisi sağlarsınız.