TİCARİ ARAÇ
MÜŞTERİLERİNE ÖZEL

İnovasyon bizim genlerimizde var. Ticari araç gamımızı sürekli güncelliyor ve çeşitlendiriyoruz.
Sizin için geliştirilen teknolojiler.

İşinizden kaynaklanan zorlu ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek genel ve özel çözümler bulmak ister misiniz? İşinizle ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılaması amacıyla tasarlanan Renault Pro+ ticari araç gamımız ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Renault onaylı üst yapı iş ortaklarımız, üst yapılı araçların kalitesini ve güvenliğini garanti eder. Renault Profesyonel’de üst yapılı araçlar, satış sonrasında Renault garantisiyle size sunulur.


Renault’ nun üst yapılı araç gamı ile içiniz rahat İş kolunuz ve ihtiyacınız ne olursa olsun, Renault garantisi ile sunulan, zengin üst yapılı araç gamımız ile size özel çözümler üretiyoruz. Üst yapılı araçlarımızda garanti, konfor ve güvenlik konularında en yüksek standartları sunuyoruz.

Sac kasa araclarımız İnşaat, tarım, tesisat, mobilyacılık… İş alanınız ne olursa olsun, ihtiyaçlarınıza uygun bir aracımız var.. Önden çekişli veya arkadan itişli, tek veya çift kabin sac kasalı Master kamyonetlerimiz en zorlu görevlerle başa çıkmak üzere tasarlandı.. Size kalan sadece tercihinizi belirlemek...

Kapalı kasa araçlarımız Geniş yükleme hacmine mi ihtiyacınız var? Renault Master kapalı kasa kamyonetler, sizin için ideal çözümler sunuyor. Tercihinize göre, önden çekiş veya arkadan itişli; plywood, monopan, polyester veya frigo kasalı Master kamyonetler, 12 m3’ ten 20 m3’ e kadar yükleme hacmi sunuyor. Renault garantili üstyapı çözümleri arasında, size sadece aracınızı seçmek kalıyor.

Renault Frigo araç gamı sayesinde, soğuk zinciriniz asla kesintiye uğramıyor. Gıda imalatı, catering, et ve süt ürünleri, sağlık ürünleri nakliyesi gibi konularda Renault optimum çözümler sunuyor. Renault garantili frigorifik çözümleri arasında, size sadece aracınızı seçmek kalıyor.

Minibüs ve Otobüs ürün gamımız Renault Trafic ve Master, kompakt ve konforlu minibüs-otobüs ürün gamıyla; 8 kişiden 19 kişiye taşıma kapasitesiyle; okul ve servis versiyonlarıyla, yolcu taşımada size ideal çözümler sunuyor. Renault minibüs ve otobüsler, şehir içi veya uzun yolda, ekipman ve teknolojik donanımlarıyla size ve tüm yolculara kişiselleştirilmiş konforu garanti ediyor.

İhtiyacınıza ve siparişinize uygun olarak, Renault onaylı üst yapı iş ortaklarımız, sizlere özel tasarlanmış üstyapı çözümleri de sunmaktadır:
Hayvan nakliye araçları
Gezici satış ve sergi araçları
Cenaze nakil ve merasim araçları
Özel raf sistemli araçlar
Özel frigo çözümleri