5+1 ve 8+1 seçenekleriyle

Yeni dikey ön panjur ve simgesel C biçimli LED farlar... Trafic Combi versiyonu Carmen Kırmızı ve 17" * jantlarıyla dinamik bir görünüm sunar. *opsiyonel

Kablosuz şarj cihazı, geniş bardaklık, multimeyda sistemi ve daha fazlası... Tamamen yeniden tasarlanan kabine adım atın ve konforun tadını çıkarın.

Renault Trafic, 8+1 ve 5+1 Combi seçenekleri ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap verir. Ayrıca 8+1'in tamamen katlanan 3. sıra koltuğu sayesinde seyahatlerinizde konforunuzdan ödün vermeyin. 

Trafic Combi sizin ve yolcularınızın güvende kalması için bir dizi sürüş destek sistemiyle donatılmıştır. Park yardımıyla manevra yapmayı kolaylaştırın ve şerit takip sistemi, adaptif cruise control ve aktif acil fren destek sistemi (AEBS) ile güvenle seyahat edin.

Stop & Start teknolojisiyle donatılmış motorları güncel Euro 6D-Full emisyon salınım standartlarıyla uyumludur. Manuel vites kutusu (Trafic Combi 5+1 150 bg) ve Trafic Combi 8+1 EDC 170 bg 6 ileri otomatik çift kavrama seçeneklerimiz arasından tercihinizi yapın. Yumuşak ve hızlı vites geçişlleriyle konforunuzu arttırın.

Diğer Modeller