Ekonomik ve Tescilli

Aracınız yaşlandıkça bakım ve onarım ihtiyacı artar ve bakım bütçesi daha da önem kazanır. Ancak ekonomik Motrio Fix Paketleri ile,4 yaşın üzerindeki otomobilinizin bakımını hizmet kalitesini koruyarak daha uygun fiyatlarla yaptırabilirsiniz.

Alternatiftir: 4 yaş üzeri Renault aracınızın bakım ve onarımı için. Ekonomiktir: Renault orijinal yedek parçlarına göre %30'a varan fiyat avantajı. Kalitelidir: Renault'nun Motrio ürünleri için hazırladığı teknik şartnameye uygun olarak üretilir. Garantilidir: Motrio yedek parçaları 2 yıl Renault garantisine sahiptir.

Renault kalitesiyle, lastiklerinizin yol tutuş kabiliyeti ve konforunun yüksek, ömrünün uzun olmasını sağlayacak ve aynı zamanda bütçenizi sarsmayacak Motrio lastik seçenekleri bulunmaktadır.

Motrio Impulsion küçük araçlar için tasarlanmış konforlu, güvenli, kaliteli ve ekonomik lastiktir. Motrio Conquest orta ve büyük ebat araçlar için, konforlu, ıslak ve kuru zemindeki etkin yol tutuşu, kaygan zeminde gösterdiği direnç sayesinde de güvenli, dayanıklı bir lastiktir.

Motrio Kış Lastikleri serisi Kış mevsiminin gelmesiyle hava ve yol koşulları değiştiğinde otomobilinizin de ihtiyaçları değişir. Yaz lastiklerinin kış mevsim koşullarında kullanılması hem güvenliğinizi tehdit eder. Motrio kış lastikleriyle kuru, ıslak ve de karlı zeminde optimum yol tutuş, çekiş ve frenleme performansı sağlar.