RENAULT MEGANE E-TECH EV TİPİ ŞARJ İSTASYONU YA DA İLK PERİYODİK BAKIM VE +1 YIL UZATILMIŞ GARANTİ HEDİYESİ

Kampanya kapsamında, Haziran ayında yeni Megane E-Tech satın alan müşterilerimize özel Schneider Electric markalı 22kw Ev Tipi Şarj istasyonu (şarj kablolu) hediye edilecektir. İlgili kampanya, tüm Megane E-tech versiyonlarının perakende satın alımında geçerli olacaktır. Ev Tipi Şarj İstasyonu hediye kampanyası sadece cihaz hediyesini kapsamakta olup; altyapı keşif, altyapı kurulum ve cihaz devreye alma (montaj) hizmetleri dahil değildir. Ev Tipi Şarj İstasyonu hediyesini tercih etmeyen müşterilerimiz için İlk Periyodik Bakım* ve + 1 Yıl Uzatılmış Garanti** sigorta paketi hediyesi sunulacaktır. Hediye kampanyaları birleştirilemez. Kampanya, stoklarla sınırlı ve 30.06.2024 tarihine kadar katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. 

*İlk periyodik bakım hediyesi, aracın satış tarihi itibariyle 1 yılını doldurması veya 20.000 km’ye ulaşması durumunda Renault Yetkili Servislerinde yapılacak ilk periyodik bakımı kapsamaktadır. 

**3 yıl/100.000 km Üretici Garantisine ek olarak sunulan +1 yıl Uzatılmış Garanti sigorta ürünü toplam 4 Yıl / 100.000 km sınırı içinde kalınması durumunda geçerli olup, poliçe BNP Paribas Cardif Sigorta A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Uzatılmış Garanti ürününden yararlanmak için 0 km araç satışından itibaren periyodik olan/olmayan tüm bakım ve onarım hizmetlerinin Renault Yetkili Servisleri tarafından verilmiş olması gerekir. 

Megane E-Tech %100 elektrikli'nin karma CO2 salımı 0 (g/km); ortalama enerji tüketimi 16,1 kWh/100 km’dir. Belirtilen değerler WLTP verisidir. Bu değer; sürüş şekli, kullanım şartları ve donanıma göre farklılık gösterebilir. Temsili model üzerinde gösterilen aksesuarlar farklılık gösterebilir. MAİS, kampanya bitiş tarihini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi Renault Yetkili Satıcılarında.

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için yasal mevzuata uygun çerezler kullanılır. Nazar Otomotiv sitemizi kullanarak bu çerezleri kabul etmiş olursunuz.